Wedstrijdprogramma van Punch (alle teams)

Download als iCal

Datum Thuis Uit Locatie
onbekend GGV HS 4 Punch HS 13 Sportcomplex 1574
23-02-2024 21:30 Sovicos HS 4 Punch HS 13 Steenwijklaan
24-02-2024 12:00 Punch DS 4 Castellum DS 2 TU-Sportcentrum
24-02-2024 12:00 Punch DS 8 Zovoc DS 6 TU-Sportcentrum
24-02-2024 12:00 Punch HS 11 Punch HS 12 TU-Sportcentrum
24-02-2024 12:00 Punch HS 13 SKC HS 7 TU-Sportcentrum
24-02-2024 12:00 Punch HS 2 VOLEVO HS 2 TU-Sportcentrum
24-02-2024 14:00 Punch HS 1 US HS 2 TU-Sportcentrum
24-02-2024 14:00 Punch DS 3 SKC DS 2 TU-Sportcentrum
24-02-2024 14:00 Punch DS 11 Netwerk DS 3 TU-Sportcentrum
24-02-2024 14:00 Punch HS 5 Netwerk HS 2 TU-Sportcentrum
24-02-2024 14:00 Punch HS 6 VOLEVO HS 5 TU-Sportcentrum
24-02-2024 14:00 Punch HS 7 Sovicos HS 3 TU-Sportcentrum
24-02-2024 14:00 Punch HS 10 Setumup HS 1 TU-Sportcentrum
24-02-2024 16:00 Punch DS 2 VVV Delta DS 3 TU-Sportcentrum
24-02-2024 16:00 Punch DS 6 VVV Delta DS 5 TU-Sportcentrum
24-02-2024 16:00 Punch DS 7 PQV Westland DS 2 TU-Sportcentrum
24-02-2024 16:00 Punch DS 13 Punch DS 12 TU-Sportcentrum
24-02-2024 16:00 Punch HS 4 VOLEVO HS 3 TU-Sportcentrum
24-02-2024 16:00 Punch HS 8 Punch HS 9 TU-Sportcentrum
24-02-2024 18:00 Punch DS 5 MVC DS 1 TU-Sportcentrum
24-02-2024 18:00 Punch DS 9 Punch DS 10 TU-Sportcentrum
24-02-2024 18:00 Punch DS 1 SKC DS 1 TU-Sportcentrum
24-02-2024 18:00 Punch HS 3 VELO HS 3 TU-Sportcentrum
01-03-2024 19:00 Kalinko DS 8 Punch DS 12 Houtrust sporthal
01-03-2024 19:30 Leython DC DS 5 Punch DS 4 De Bloemerd
01-03-2024 19:30 1 mrt. 19:30 TU-Sportcentrum
01-03-2024 19:30 Punch DS 10 SKC DS 15 TU-Sportcentrum
01-03-2024 19:30 Punch DS 1 VollinGo DS 3 TU-Sportcentrum
01-03-2024 19:30 Leython DC HS 3 Punch HS 3 De Bloemerd
01-03-2024 19:30 Punch HS 10 Leython DC HS 6 TU-Sportcentrum
01-03-2024 21:00 VCO DS 5 Punch DS 9 De Cuyl
01-03-2024 21:15 Servylo DS 1 Punch DS 5 De Mammoet
01-03-2024 21:15 Servylo DS 4 Punch DS 11 De Mammoet
01-03-2024 21:30 Timios DS 1 Punch DS 2 De Plataan
01-03-2024 21:30 Punch DS 3 Aspasia DS 1 TU-Sportcentrum
01-03-2024 21:30 VELO HS 5 Punch HS 8 Velo-hal
01-03-2024 21:30 Punch HS 9 VVV Delta HS 6 TU-Sportcentrum
01-03-2024 21:30 Punch HS 7 Kratos '08 HS 7 TU-Sportcentrum
01-03-2024 21:30 Punch HS 13 VCS HS 4 TU-Sportcentrum
02-03-2024 12:00 Punch DS 6 MVC DS 2 TU-Sportcentrum
02-03-2024 12:00 Punch HS 5 VollinGo HS 4 TU-Sportcentrum
02-03-2024 12:00 Punch HS 2 VCS HS 1 TU-Sportcentrum
02-03-2024 14:00 Punch HS 1 Gemini S HS 1 TU-Sportcentrum
02-03-2024 14:00 Punch HS 4 Inter Rijswijk HS 4 TU-Sportcentrum
02-03-2024 14:00 Punch HS 10 VHZ HS 5 TU-Sportcentrum
02-03-2024 14:00 VELO HS 6 Punch HS 12 Velo-hal
02-03-2024 16:00 Zovoc DS 8 Punch DS 13 De Limiet
07-03-2024 21:00 Thor DS 5 Punch DS 8 De Waard
07-03-2024 21:30 VOLEVO DS 5 Punch DS 3 De Fluit
08-03-2024 19:30 Punch DS 11 Zovoc DS 8 TU-Sportcentrum
08-03-2024 19:30 Punch DS 12 VELO DS 3 TU-Sportcentrum
08-03-2024 19:30 Monza DS 4 Punch DS 9 De Wielepet
08-03-2024 19:30 Inter Rijswijk HS 5 Punch HS 5 De Altis
08-03-2024 19:30 Punch HS 8 Monza HS 4 TU-Sportcentrum
08-03-2024 19:30 Punch HS 11 SKC HS 9 TU-Sportcentrum
08-03-2024 20:00 GGV HS 3 Punch HS 7 Sportcomplex 1574
08-03-2024 20:00 Scarabee HS 3 Punch HS 13 Sporthal de Vaart
08-03-2024 21:30 Punch DS 4 SKC DS 3 TU-Sportcentrum
08-03-2024 21:30 Sovicos DS 3 Punch DS 6 Steenwijklaan
08-03-2024 21:30 Monza DS 3 Punch DS 7 De Wielepet
08-03-2024 21:30 Punch DS 13 Kalinko DS 8 TU-Sportcentrum
08-03-2024 21:30 Monza HS 1 Punch HS 4 De Wielepet
08-03-2024 21:30 Timios HS 3 Punch HS 9 De Plataan
08-03-2024 21:30 Punch HS 10 Aspasia TU-Sportcentrum
08-03-2024 21:30 Punch HS 12 Zovoc HS 5 TU-Sportcentrum
08-03-2024 21:30 Leython DC HS 2 Punch HS 2 De Bloemerd
09-03-2024 12:00 Punch DS 5 VVV Delta DS 4 TU-Sportcentrum
09-03-2024 12:00 Punch DS 6 MVC DS 3 TU-Sportcentrum
09-03-2024 12:00 Punch DS 10 Monza DS 4 TU-Sportcentrum
09-03-2024 13:00 NOVO DS 1 Punch DS 1 Sportpark Duinwetering
09-03-2024 13:30 Donar HS 2 Punch HS 7 Broekplein
09-03-2024 14:00 Punch DS 2 Kalinko DS 4 TU-Sportcentrum
09-03-2024 14:00 Punch HS 6 Leython DC HS 5 TU-Sportcentrum
09-03-2024 14:00 Punch HS 8 Netwerk HS 3 TU-Sportcentrum
09-03-2024 19:00 Axell Claims / Sovoco HS 1 Punch HS 1 De Bunt
15-03-2024 19:30 Punch DS 3 Waterlanders DS 3 TU-Sportcentrum
15-03-2024 19:30 Sovicos DS 2 Punch DS 5 Steenwijklaan
15-03-2024 19:30 Punch DS 12 Punch DS 13 TU-Sportcentrum
15-03-2024 19:30 Punch DS 1 ZVH DS 2 TU-Sportcentrum
15-03-2024 19:30 DEO HS 1 Punch HS 4 Sporthal DEO
15-03-2024 19:30 Kratos '08 HS 9 Punch HS 8 Tanthof
15-03-2024 19:30 Punch HS 9 Monza HS 4 TU-Sportcentrum
15-03-2024 19:30 DEO HS 3 Punch HS 11 Sporthal DEO
15-03-2024 20:45 Kalinko DS 8 Punch DS 11 Houtrust sporthal
15-03-2024 21:00 Habithuis RVV DS 3 Punch DS 4 Boorsmazaal
15-03-2024 21:15 Servylo DS 2 Punch DS 7 De Mammoet
15-03-2024 21:30 Kratos '08 DS 3 Punch DS 2 Tanthof
15-03-2024 21:30 Punch DS 8 Timios DS 2 TU-Sportcentrum
15-03-2024 21:30 Punch HS 7 Kalinko HS 6 TU-Sportcentrum
15-03-2024 21:30 Punch HS 13 Waterlanders HS 4 TU-Sportcentrum
16-03-2024 12:00 Punch HS 3 Oradi/Omnia HS 1 TU-Sportcentrum
16-03-2024 12:00 Punch HS 9 Zovoc HS 4 TU-Sportcentrum
16-03-2024 12:00 Punch HS 2 Kratos '08 HS 2 TU-Sportcentrum
16-03-2024 14:00 Punch HS 1 VV Amsterdam HS 1 TU-Sportcentrum
16-03-2024 14:00 Punch DS 6 DEO DS 3 TU-Sportcentrum
16-03-2024 14:00 Punch HS 5 Monza HS 2 TU-Sportcentrum
16-03-2024 17:30 SKC DS 14 Punch DS 10 Universitair SC
16-03-2024 20:00 Zovoc DS 8 Punch DS 11 De Limiet
21-03-2024 21:15 In Up Go HS 2 Punch HS 13 De Tweesprong
22-03-2024 21:00 VCO HS 2 Punch HS 10 De Cuyl
22-03-2024 21:15 Aspasia HS 1 Punch HS 2 De Ridderhof
22-03-2024 21:30 VVV Delta DS 2 Punch DS 3 Kerkpolder
22-03-2024 21:30 VOLEVO DS 8 Punch DS 6 De Fluit
23-03-2024 12:00 Punch HS 4 Volley2B HS 4 TU-Sportcentrum
23-03-2024 12:00 Punch HS 6 TAC '90 HS 1 TU-Sportcentrum
23-03-2024 14:00 Punch DS 9 SKC DS 14 TU-Sportcentrum
23-03-2024 14:00 Punch DS 10 Kalinko DS 9 TU-Sportcentrum
23-03-2024 14:00 Punch HS 8 Kratos '08 HS 8 TU-Sportcentrum
23-03-2024 16:00 Shot HS 1 Punch HS 1 Interwey
23-03-2024 16:00 Punch DS 7 VVV Delta DS 6 TU-Sportcentrum
23-03-2024 16:00 Punch DS 13 VELO DS 3 TU-Sportcentrum
23-03-2024 16:00 Punch HS 11 VELO HS 6 TU-Sportcentrum
23-03-2024 18:00 Punch DS 4 VCS DS 1 TU-Sportcentrum
23-03-2024 18:00 Punch DS 11 Punch DS 12 TU-Sportcentrum
23-03-2024 20:00 Zovoc DS 6 Punch DS 8 De Limiet
26-03-2024 20:00 Servylo DS 4 Punch DS 12 De Mammoet
27-03-2024 21:00 VVV Delta HS 1 Punch HS 2 De Hoornbloem
29-03-2024 19:30 Punch DS 5 Servylo DS 1 TU-Sportcentrum
29-03-2024 19:30 Punch DS 6 Sovicos DS 3 TU-Sportcentrum
29-03-2024 19:30 Punch DS 7 Servylo DS 2 TU-Sportcentrum
29-03-2024 19:30 Punch HS 5 VVV Delta HS 4 TU-Sportcentrum
29-03-2024 21:00 VHZ DS 2 Punch DS 4 Estafette
29-03-2024 21:30 Punch DS 3 Kalinko DS 5 TU-Sportcentrum
29-03-2024 21:30 Punch HS 4 Monza HS 1 TU-Sportcentrum
29-03-2024 21:30 Punch HS 3 Kratos '08 HS 4 TU-Sportcentrum
29-03-2024 21:30 Punch HS 8 MVC HS 1 TU-Sportcentrum
30-03-2024 12:00 Punch DS 9 Sovicos DS 6 TU-Sportcentrum
30-03-2024 12:00 Punch HS 9 Inter Rijswijk HS 7 TU-Sportcentrum
30-03-2024 12:00 Punch HS 2 ZVH HS 3 TU-Sportcentrum
30-03-2024 14:00 Punch HS 1 Merkala Zaanstad HS 2 TU-Sportcentrum
30-03-2024 14:00 Punch DS 2 PQV Westland DS 1 TU-Sportcentrum
30-03-2024 14:00 Punch DS 11 Sovicos DS 7 TU-Sportcentrum
30-03-2024 15:30 SKC DS 1 Punch DS 1 Universitair SC
30-03-2024 15:30 SKC HS 8 Punch HS 11 Universitair SC
05-04-2024 19:30 Punch DS 3 Kratos '08 DS 2 TU-Sportcentrum
05-04-2024 19:30 Punch DS 12 Servylo DS 4 TU-Sportcentrum
05-04-2024 19:30 Punch DS 10 Punch DS 9 TU-Sportcentrum
05-04-2024 19:30 PQV Westland HS 1 Punch HS 4 SC Vreeloo
05-04-2024 19:30 Timios HS 2 Punch HS 5 De Plataan
05-04-2024 19:30 Punch HS 12 PQV Westland HS 3 TU-Sportcentrum
05-04-2024 21:30 Punch DS 2 Leython DC DS 4 TU-Sportcentrum
05-04-2024 21:30 Inter Rijswijk DS 5 Punch DS 5 De Altis
05-04-2024 21:30 Punch DS 13 Punch DS 11 TU-Sportcentrum
05-04-2024 21:30 Punch DS 1 VVV Delta DS 1 TU-Sportcentrum
05-04-2024 21:30 Punch HS 10 Waterlanders HS 3 TU-Sportcentrum
06-04-2024 12:00 Punch DS 6 Kratos '08 DS 4 TU-Sportcentrum
06-04-2024 12:00 Punch HS 2 Kratos '08 HS 1 TU-Sportcentrum
06-04-2024 12:30 VELO HS 4 Punch HS 6 Velo-hal
06-04-2024 14:00 Punch HS 1 Spaarnestad HS 2 TU-Sportcentrum
06-04-2024 14:00 Punch HS 8 VVV Delta HS 6 TU-Sportcentrum
06-04-2024 14:00 Punch HS 9 Netwerk HS 3 TU-Sportcentrum
06-04-2024 17:00 Waterlanders DS 2 Punch DS 4 De Steupel
06-04-2024 18:00 Zovoc HS 5 Punch HS 11 De Limiet
06-04-2024 18:00 VHZ HS 6 Punch HS 13 Estafette
10-04-2024 20:00 VCH HS 2 Punch HS 3 FBK-hal
11-04-2024 19:30 VOLEVO DS 10 Punch DS 10 De Fluit
12-04-2024 19:30 Punch DS 4 SKC DS 4 TU-Sportcentrum
12-04-2024 19:30 Punch DS 9 Kalinko DS 9 TU-Sportcentrum
12-04-2024 19:30 Punch HS 6 Netwerk HS 1 TU-Sportcentrum
12-04-2024 19:30 Punch HS 13 DEO HS 4 TU-Sportcentrum
12-04-2024 20:00 Castellum DS 1 Punch DS 3 De Arena
12-04-2024 20:00 MVC HS 1 Punch HS 9 De Zuidplas
12-04-2024 21:00 NOVO HS 1 Punch HS 2 Sportpark Duinwetering
12-04-2024 21:30 Monza DS 1 Punch DS 6 De Wielepet
12-04-2024 21:30 Kratos '08 DS 6 Punch DS 8 Tanthof
12-04-2024 21:30 Punch DS 7 Kratos '08 DS 7 TU-Sportcentrum
12-04-2024 21:30 Punch DS 11 VELO DS 3 TU-Sportcentrum
12-04-2024 21:30 Timios HS 3 Punch HS 8 De Plataan
12-04-2024 21:30 Punch HS 7 DEO HS 2 TU-Sportcentrum
12-04-2024 21:30 Aspasia Timios HS 3 De Plataan
12-04-2024 21:30 VOLEVO HS 6 Punch HS 12 De Fluit
13-04-2024 12:00 Punch DS 5 Netwerk DS 1 TU-Sportcentrum
13-04-2024 12:00 Punch DS 12 Sovicos DS 7 TU-Sportcentrum
13-04-2024 12:00 Punch HS 5 PQV Westland HS 2 TU-Sportcentrum
13-04-2024 14:00 VOLEVO DS 2 Punch DS 2 De Fluit
13-04-2024 14:00 Punch HS 4 VELO HS 2 TU-Sportcentrum
13-04-2024 16:30 Irene HS 1 Punch HS 1 Kees Boekehal
13-04-2024 16:30 VSTS DS 1 Punch DS 1 De Sporthoeve

Ook hier staan? Klik hier!